Puolueeton hintavertailupalvelu. Katso mistä löytyy halvin hinta!
Mukana on 1 427 358 tuotetta, 48 kauppaa ja 3 710 790 hintaa.
Tuoteryhmät

ASUS PRIME Z890-P WIFI

Lisää ostoskoriin Poista ostoskorista

#

Halvin hinta

233,90 €
Kauppaan

Toimitettuna

233,90 €
Kauppaan

Ominaisuudet

Prosessorin kanta
LGA 1851 (Socket V1)
Emolevyn muototekijä
ATX
Emolevyn piirisarja
Intel Z890
Tuetut muistityypit
DDR5-SDRAM
Tuotetiedot

Arvostelut

Tuotteella ei ole vielä arvosteluita.

Arvostele tuote

Alin hinta 30 päivän aikana

219,90 € +6,37 %

Hinta on nyt 14 € kalliimpi.

Hintahistoria

Hintavertailu (11 kauppaa)

Hinta toimitettuna
Kauppa Tuote Hinta
Toimitettuna
Saatavuus
Toimitusaika
Lähetysmaa Linkki
Datatronic ASUS PRIME Z890-P WIFI Intel Z890 LGA 1851 (Socket V1) ATX 233,90 € Varastossa
Heti
Suomi
Gigantti ASUS PRIME Z890-P WIFI emolevy 239,80 € Varastossa Ruotsi
HobbyHall Emolevy Motherboard PRIME Z890-P WIFI S1851 4DDR5 HDMI/DP/TB4 ATX /90MB1I70-M0EAY0 239,85 € Ei tiedossa
13-18
Liettua
Verkkokauppa.com ASUS PRIME Z890-P WIFI ATX -emolevy 239,98 € Ei tiedossa
23 pv
Suomi
CS MEGASTORE ASUS PRIME Z890-P WIFI -emolevy, LGA1851, ATX, DDR5 253,22 € Varastossa Tanska
Tietokonekauppa.fi ASUS Prime Z890-P WiFi motherboard, socket LGA 1851, Intel Z890, ATX, DDR5 257,80 € Ei tiedossa
8
Suomi
Proshop ASUS PRIME Z890-P WIFI Emolevy - Intel Z890 - Intel LGA1851 - DDR5 RAM - ATX 262,15 € Jälkitoimitus Tanska
Multitronic Asus PRIME Z890-P WiFi 7 LGA 1851 ATX -emolevy 338,80 € Ei tiedossa
1-3 päivää
Suomi
Jimm's PC-store PRIME Z890-P WIFI, ATX-emolevy 347,90 € Ei tiedossa
14-25 työpäivää
Suomi
Cruzbroker PRIME Z890-P WIFI (ATX, Z890, LGA 1851, DDR5) 350,07 € Ei tiedossa
14
Suomi
DigiDreamer ASUS PRIME Z890-P WIFI LGA1851 DDR5 ATX-emolevy 391,60 € Varastossa
1-3 arkipäivää
Suomi
Tämä sivusto käyttää evästeitä palvelun toimittamiseen ja liikenteen analysointiin. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Katso lisätietoja tietosuojaselosteesta.